Fidelity Funds World Fund A1
30,60 EUR
NIW 18/01/2021
0,05 EUR (0,16%)
Evolutie ten opzichte van de laatste NIW
Min. waarde bij aankoop
geen minimum voor KEYPLAN
Min. waarde bij verkoop
geen minimum voor KEYPLAN
Kap/Dist
Distributie
Verdeling per regio
Niet beschikbaar
Verdeling per sector
Niet beschikbaar
Belangrijkste deelnemingen 30/11/2020
ALPHABET INC CL A | 3,16% |
Microsoft Corp | 3,01% |
APPLE INC | 2,39% |
FIDELITY INSTITUTIONAL LIQUIDITY FUND PLC - THE UNITED STATES DOLLAR FUNDACC | 2,22% |
Amazon.com Inc | 2,18% |
T-Mobile US Inc | 2,05% |
FWD-CZK | 1,98% |
TDK Corp | 1,95% |
CHARTER COMMUNICATIONS INC A | 1,89% |
MURATA MFG CO LTD | 1,86% |
Factsheet
Isin | LU0069449576 |
Naam | Fidelity Funds World Fund A |
Fondsvermogen | 3611 millioen EUR |
Soort fonds | Equity fund |
Lopende kosten | 1,89% |
Distributievergoeding | 0,75% bedrag van de positie |
Fondsmanager | Jeremy Podger |
Fondsmanager sinds | 06/09/1996 |
Juridische vorm en nationaliteit | compartiment van de beleggingsvennootschap met veranderlijk kapitaal naar Luxemburgs recht |
Financiële Dienst | CACEIS Belgium |
Frequentie Notering | dagelijks |
Investeringshorizon | 5 jaar |
Categorie | Aandelen (regio) : Wereld |
Europees Paspoort | Ja |
Munt van Notering | EUR |
Publication NV | www.beama.be |
Duurtijd | onbepaald |
Registratie en ontvangst van aanvragen tot uitgifte/inkoop/compartimentswijzigingen
Elk verzoek om inschrijving op/terugbetaling van aandelen/deelnemingsrechten van het fonds kan worden ingediend en geregistreerd via onze Transactiesite. Elke werkdag centraliseert Keytrade Bank al deze verzoeken geplaatst vanaf 11u30 (Belgische tijd) van de vorige dag (D-1) of de vorige werkdag tot 11u30 van dag D en stuurt deze onmiddellijk naar haar correspondent die op zijn beurt de verzoeken voor uitvoering doorstuurt om 13uur. Het order dat ingediend en geregistreerd wordt voor 11u30 via onze Transactiesite wordt uitgevoerd aan de Netto Inventaris Waarde (NIW) van diezelfde dag (D), de volgende dag (D+1), de daaropvolgende dag (D+2) of wekelijks (tot D+7) afhankelijk van de voorwaarden voor inschrijving en inkoop van de aandelen/ deelnemingsrechten (vooral van de cut-off time) vermeld in het prospectus.
Indien het order wordt geplaatst en geregistreerd na 11u30 , zal het order op de volgende werkdag voor uitvoering verstuurd worden.
Aanvragen tot compartimentswijziging zijn bij Keytrade Bank niet mogelijk.
SRRI risicoindicator 2
- 1
- 2
- 3
- 4
- 5
- 6
- 7
2 De synthetische risico-indicator geeft een indicatie van het risico verbonden aan de belegging in een instelling voor collectieve belegging. De schaal gaat van 1 (zwakste risico, gepaard met een potentieel lagere opbrengst) tot 7 (hoogste risico, gepaard met een potentieel hogere opbrengst). De laagste risicocategorie wijst er niet op dat de belegging zonder risico is. De indicator is gebaseerd op historische gegevens en kan mogelijkerwijs geen betrouwbare indicatie vormen van het toekomstig risicoprofiel van het fonds. De aangeduide risicocategorie is geen garantie en kan wijzigen in de tijd. (indien u meer informatie wil kan u deze hier vinden)
Kosten
Beurstaks bij verkoop | niet van toepassing |
Roerende voorheffing | 30% |
Meerwaardetaks | niet van toepassing * |
Instapkosten | 0 EUR |
Uitstapkosten | 0 EUR ** |
Het is mogelijk dat dit fonds Swing Pricing toepast. Gelieve het prospectus te raadplegen voor meer informatie.
Voor andere, niet courante kosten die door de belegger gedragen zouden moeten worden verwijzen wij naar de Prospectus.
De vermelde taksen zijn van toepassing op een gemiddelde niet-professionele cliënt-natuurlijk persoon, inwoner van België.
* roerende voorheffing van 30% op de gerealiseerde meerwaarde op het vastrentend gedeelte van het fonds bij verkoop indien het fonds meer dan 10% vastrentende producten bevat
** Als u een fonds/de fondsen van uw Keyplan transfereert naar uw effectenrekening voor het einde van het vijfde jaar betaalt u hiervoor € 9,95 kosten (per getransfereerd fonds).
Beleggingsbeleid
Het fonds streeft naar kapitaalgroei op lange termijn met een laag verwacht inkomstenniveau. n Het fonds zal ten minste 70% beleggen in aandelen van bedrijven uit de hele wereld. n De beleggingsbeheerder is niet aan beperkingen onderhevig wat regio, sector of grootte betreft bij zijn selectie van bedrijven. De selectie van aandelen zal hoofdzakelijk gebaseerd zijn op de beschikbaarheid van aantrekkelijke beleggingskansen. n Het fonds is vrij om te beleggen buiten zijn voornaamste regio's, marktsegmenten, sectoren en activaklassen. n Aangezien dit fonds over de hele wereld kan beleggen, kan het beleggen in landen die worden beschouwd als opkomende markten. n Het fonds kan direct in activa beleggen of kan indirect blootstelling verwerven via andere in aanmerking komende manieren, inclusief derivaten. Het fonds kan gebruik maken van derivaten om de risico's te beperken, de kosten te verlagen of om extra kapitaal of inkomsten te genereren, inclusief voor beleggingsdoeleinden, in overeenstemming met het risicoprofiel van het fonds. n Het fonds wordt actief beheerd en verwijst naar de MSCI World Index (Net) (de "Benchmark"). De Beleggingsbeheerder beschikt over een ruime keuzevrijheid voor de samenstelling van de portefeuille van het fonds. Hij kan posities innemen die geen deel uitmaken van, en anders gewogen zijn dan in, de Benchmark. Er zijn geen beperkingen wat betreft de mate waarin de prestaties van het fonds kunnen afwijken van die van de Benchmark. De Beleggingsbeheerder kan interne richtsnoeren opstellen die op hun beurt kunnen verwijzen naar afwijkingen ten opzichte van de Benchmark. n Door het fonds verdiende inkomsten worden herbelegd in aanvullende aandelen of worden op verzoek uitbetaald aan de aandeelhouders. n Aandelen kunnen gewoonlijk op elke werkdag van het fonds worden gekocht en verkocht.
Het beleggingsbeleid van het fonds werd uit de KIID overgenomen
Documenten
Als u een klacht hebt, gelieve contact op te nemen met onze Quality Care Service: qualitycare@keytradebank.com
Indien u vindt dat de klacht niet naar behoren behandeld wordt, kan u ze overmaken aan de Bemiddelingsdienst Banken-Kredieten-Beleggingen: www.ombudsfin.be - ombudsman@ombudsfin.be
1 Met fonds, wordt «instelling voor collectieve belegging» (ICB) bedoeld. Instelling voor collectieve belegging is een algemeen begrip gebruikt voor instellingen die hun financiële middelen bij het publiek aantrekken en waarvan de activiteit erin bestaat een portefeuille in financiële instrumenten te beheren. Het begrip fonds groepeert zowel beleggingsvennootschappen (zoals de bevek of de bevak) als beleggingsfondsen (zoals het gemeenschappelijk beleggingsfonds) en hun compartimenten.
3 Indien u meer informatie wenst over de berekening van de diamanten rating van VWD, klik hier.